Važeća cijena proizvoda nalazi se na službenoj stranici ecipele.hr i može se razlikovati od cijene otisnute na pakiranju
Informacije o proizvodu
Recenzije (1)
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Japanke marke Helly Hansen su prijedlog za muškarca koji cijeni udobnost i funkcionalnost. Zahvaljujući primjeni tehnologije EVA, potplat se ističe lakoćom, elastičnošću i otpornosti na prodiranje vode, pružajući udobnost i amortizaciju pri svakom koraku. Model s otvorenim prstima izrađen je od praktičnih materijala koji jamče trajnost i jednostavnost korištenja. Ove univerzalne japanke izvrsno su društvo za svakodnevne aktivnosti.
Naziv EVA dolazi od engleskog naziva spoja etilen-vinil acetata, koji se koristi za izradu materijala nalik pjeni koji se široko koristi za, m.in primjer, potplata cipela, štitnika ili kaciga. EVA pjena ima visoku razinu uzgona i otpornosti na upijanje vode, karakterizira je lakoća i visoka fleksibilnost. Glavni zadatak materijala je pružiti zaštitu, amortizaciju i izolaciju.